
Блок питания Extradigital для ноутбуков Acer 19V, 2.37A, 45W (5.5x1.7) (PSA3890)
923 ₴
- В наличии
- Код: 137126
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення Extradigital High Quality для ноутбуків Acer 19V, 2.37 A, 45W (5.5x1.7) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 45W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0А (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 19.0V |
| Вихідний струм | 2.37A |
| Коннектор | 5.5 х 1.7 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | AK.045AP.070 PA - 1450-26 Артикул производителя: PSA3890 id mcrtr-210974 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19 В |
| Мощность | 45 Вт |
| Сила тока | 2.37 A А |
Информация для заказа
- Цена: 923 ₴


