
Кулер для процессора be quiet! Dark Rock Slim, алюминий/медь, 1x120 мм, для 1200/115x/1366/2011/2066,
3 871 ₴
- В наличии
- Код: 137128
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Dark Rock Slim забезпечує дуже високу продуктивність охолодження до 180 Вт TDP і практично безшумну роботу. Ідеальний кулер для high-end систем у корпусах з обмеженим простором.
- Компактна конструкція радіатора не перекриває слоти RAM
- Практично безшумний вентилятор Silent Wings 3 120mm PWM
- Рівень шуму не перевищує 23.6 дБ (А) за максимальних обертів
- Чотири високопродуктивні мідні теплові трубки
- Хвилеподібний контур пластин радіатора для кращого охолодження
- Спеціальне чорне покриття з керамічними частками забезпечує ідеальне відведення тепла
- Можливість установлення додаткового 120 мм вентилятора (кліпси для вентилятора входять до комплекту постачання)
- Комплект кріплень чорного кольору забезпечує зручне монтування зверху материнської плати
- Шліфована алюмінієва верхня кришка
- Компактна конструкція
- Потужне охолодження в обмеженому просторі
- Компактна конструкція кулера забезпе
Артикул производителя: BK024
id mcrtr-211024
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 159 x 127 x 72 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Уровень шума | до 25 дБ |
Информация для заказа
- Цена: 3 871 ₴


