
Корпус GameMax Elysium белый, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 4x120 мм LED, 400x185x470 мм,
2 899 ₴
- В наличии
- Код: 137148
- +380 (67) 249-48-482ий
Корпус Elysium від GameMax — це сучасний корпус формату Mini-Tower. Відрізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має низку важливих особливостей: прекрасний обдув, сумісність за розмірами з практично всіма сучасними материнськими платами та відеокартами, а також підтримку інтерфейсу USB 3.0. Вміщує відеокарти до 360 мм завдовжки та кулер ЦП заввишки до 170 мм.
Артикул производителя: ELYSIUM WHITE
id mcrtr-211895
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 400x185x470 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 380 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 2 899 ₴


