
Корпус GameMax Nova N5 черный, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 1хUSB 2.0, 1x120 мм LED, 430x200x437 мм,
2 223 ₴
- В наличии
- Код: 137169
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax Nova N5 Black являє собою корпус Midi-Tower середнього розміру, призначений для ATX-материнських плат, і привертає увагу своїм незвичайним дизайном. Стильний верхній кожух блока живлення та інтегрована смуга ARGB-підсвічування надають йому відчуття сучасності та вишуканості. Прозора бічна панель із загартованого скла створює ідеальне вікно для огляду компонентів системи та їхнього підсвічування.
Характеристики GameMax Nova N5 Black
- Матеріал.
Артикул производителя: NOVA N5
id mcrtr-212107
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Подсветка | є |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | зверху |
| Максимальна довжина відеокарти | 360 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 156 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 430x200x437 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 223 ₴


