-44%

Корпус GameMax Revolt черный, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.1, 1хUSB 2.0, 4x120 мм LED, 421x210x460 мм,
4 056 ₴
2 286 ₴
- В наличии
- Код: 137171
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус Gamemax Revolt являє собою унікальне поєднання інноваційних рішень і стильного дизайну. Цей корпус створений для тих, хто цінує якість і естетику у своїй комп'ютерній техніці. Зроблений із міцного металу та загартованого скла, він забезпечує надійність і довговічність, що так важливо для геймерів та ентузіастів.
Gamemax Revolt вражає своїм агресивним дизайном, який відразу привертає увагу. Прозора бічна панель дає змогу насолоджуватися виглядом внутрішніх компонентів, а яскраве RGB-підсвічування надає комп'ютеру унікальності та стилю. Висока якість збірки гарантує, що цей корпус витримає будь-які навантаження, а продумана система вентиляції забезпечить ефективне охолодження ваших компонентів.
Артикул производителя: REVOLT
id mcrtr-212110
Gamemax Revolt вражає своїм агресивним дизайном, який відразу привертає увагу. Прозора бічна панель дає змогу насолоджуватися виглядом внутрішніх компонентів, а яскраве RGB-підсвічування надає комп'ютеру унікальності та стилю. Висока якість збірки гарантує, що цей корпус витримає будь-які навантаження, а продумана система вентиляції забезпечить ефективне охолодження ваших компонентів.
Артикул производителя: REVOLT
id mcrtr-212110
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип корпуса | Midi Tower |
| Подсветка | є |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 460 x 421 x 210 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 286 ₴


