-10%

IP камера TP-Link Tapo C200, белый, 2 Мп (1920x1080/15 fps), 1/2.8' CMOS, H.264, f/2.4, f=4 мм, WiFi (2.4 GHz), угол обзора до
1 857 ₴
1 676 ₴
- В наличии
- Код: 137173
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мініатюрна IP камера для домашнього відеоспостереження TP-Link Tapo C200, White зробить ваш дім безпечнішим. Матриця розміром 1/2.9" дає відео з роздільною здатністю 1080p Full HD за 15 кадрів на секунду, тому деталі кімнати мають досить якісний вигляд. Наявність виявлення руху і надсилання повідомлення на смартфон допомагає відразу зреагувати на непрошених гостей.
Параметри TP-Link Tapo C200, White
- Камера має діафрагму F/NO: 2.4 з фокусною відстанню 4 мм і кутами огляду 360° за горизонт
Артикул производителя: TAPO C200
id mcrtr-212176
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | white |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | DC 9В |
| Применение | комбіноване |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Класс защиты | IPX4 |
| Корпус | кубічний |
| Габарити | 117.7 x 86.6 x 85 мм |
| Підключення | Wi-Fi |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Кути огляду | Г: 360°, В: 114° |
| Підтримка microSD | є |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Датчик PIR | немає |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Матриця | 1/2.9" |
Информация для заказа
- Цена: 1 676 ₴


