
Блок питания Extradigital для ноутбуков HP 18.5V, 3.5A, 65W, 7.4x5.0 (PSH3807)
1 065 ₴
- В наличии
- Код: 137177
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технічні характеристики:
| Найменування | Блок живлення для ноутбуків HP 18.5V, 3.5A (65W) |
| Тип блоку живлення | спеціалізований |
| Потужність | 65W |
| Вхідна напруга | 100-240V / 2.0A (50-60Hz) |
| Вихідна напруга | 18.5V |
| Вихідний струм | 3.5A |
| Коннектор | 7.4 х 5.0 mm (зовнішній / внутрішній діаметр) |
| Корпус | пластик, чорний колір |
| Взаємозамінюваність | 101880-001 319860-001 319860-006 371790-001 381090-0 Артикул производителя: PSH3807 id mcrtr-212357 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 18.5 В |
| Мощность | 65 Вт |
| Сила тока | 3.5 A А |
Информация для заказа
- Цена: 1 065 ₴


