
Блок питания Extradigital для ноутбуков IBM 20V, 4.5A, 90W, 7.9x5.5 (PSI3810)
1 149 ₴
- В наличии
- Код: 137178
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення до ноутбука EXTRADIGITAL IBM 20V, 4.5A, 90W (7.9x5.5) (PSI3810)
Блок живлення ExtraDigital для ноутбуків IBM — це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним.
Цей блок живлення забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому.
Артикул производителя: PSI3810
id mcrtr-212361
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 20 В |
| Мощность | 90 Вт |
| Сила тока | 4.5 A А |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴


