-12%

Колонки 2.0 Defender SPK 22, черный, 5 Вт, 3.5 мм, питание от USB, регулятор громкости (65503)
387 ₴
341 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 137265
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система Defender SPK 22, Black може бути чудовим рішенням для тих, хто шукає компактні та портативні колонки для поліпшення звуку свого ноутбука чи комп'ютера в різних місцях, де вони можуть бути потрібні.
Особливості
- Ця система має мініатюрні розміри, завдяки чому легко поміщається в сумку разом з ноутбуком. Це робить її ідеальним варіантом для мобільного використання.
- Дані колонки спеціально призначені для використання з ноутбуками, забезпечуючи зручне та якісне аудіо на робочому столі.
- Регулятор гучності дозволяє вам легко відрегулювати рівень звуку колонок.
- Для живлення цих колонок ви можете використовувати USB-порт вашого комп'ютера. Це зручно, оскільки ви не потребуєте окремого джерела живлення. Важливо під'єднати колонки до роз'єму вашого комп'ютера, оскільки ця модель не має вбудованої звукової карти.
Артикул производителя: 65503
id mcrtr-216571
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Длина кабеля | 0.6 м |
| Питание | від USB |
| Bluetooth | немає |
| Подсветка | немає |
| Вес (кг) | 0.11 кг |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Аудіосистема | 2 |
| Габарити колонки | 5.5 x 12.5 x 6 см |
| FM тюнер | немає |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Потужність динаміків | 2 x 2.5 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 341 ₴


