
Ламинатор A3, 2E L-3175, белый, 80 - 175 мкм, горячее ламинирование (2E-L-3175)
1 730 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137382
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ламінатор формату A3. Пристрій оснащений індикаторами роботи та лотком-фінішером.
Ламінування документів у плівку давно увійшло в офісне життя, як один із найкращих методів збереження важливих документів і всякої паперової продукції. Ламіновані документи не тільки служать довше, а й мають більш презентабельний і акуратний вигляд. Ламінування оберігає їх від механічних пошкоджень на кшталт заломів і потертостей, а також від впливу вологи та бруду.
Сьогодні ламінування документів використовується практично повсюдно. Якщо ви не бажаєте постійно платити за цю послугу друкарням, варто задуматися про придбання ламінатора.
Артикул производителя: 2E-L-3175
id mcrtr-220163
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Особенности | Ламинирование фото |
| Состояние | Новое |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | 220 - 240 В |
| Цвет | white |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Метод ламінування | гаряче ламінування |
| Мощность | 410 Вт |
| Реверс | немає |
| Толщина пленки | 80 - 175 мкм |
| Время нагрева | 3 - 5 хв |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 730 ₴


