-1%

Ламинатор A3, 2E L-3200, белый, 200 мкм, горячее и холодное ламинирование (2E-L-3200)
2 658 ₴
2 621 ₴
- В наличии
- Код: 137383
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ламінатор формату A3 з підтримкою гарячого та холодного ламінування.
Характеристики
- Формат: А3
- Доступні формати ламінування: А3 303×426мм, А4 216×303мм, А5 154×216мм, А6 111×154мм, А7 80×111мм, ID 54×86мм
- Максимальна ширина ламінування: 330 мм
- Час нагрівання: 5-7 хв
- Швидкість ламінування: 300 мм/хв
- Максимальна товщина ламінування, мм: 0,6 мм (включаючи товщину плівки)
- Підходить плівка від 80 мкм до 200 мкм (Регулятор)
- Ламінування від ID-картки до А3
- Гаряче та холодне ламінування
- Живлення: 220-240 В ~, 50/60 Гц
- Споживана потужність: 410 Вт
- Колір: світло-сірий
- Гарантійний термін: 1 рік
Артикул производителя: 2E-L-3200
id mcrtr-220164
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Формат | A3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | 220 - 240 В |
| Цвет | white |
| Максимальна товщина ламінування | 0.6 мм |
| Метод ламінування | гаряче та холодне ламінування |
| Мощность | 410 Вт |
| Реверс | є |
| Толщина пленки | 80 - 200 мкм |
| Время нагрева | 5 - 7 хв |
| Швидкість ламінування | 300 мм/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 621 ₴


