
Кулер для процессора be quiet! Shadow Rock LP, алюминий/медь, 1x120 мм PWM, для Intel 115x/1200/1366/2011(-3), AMD AMx/FMx, до 130
3 437 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137430
- +380 (67) 249-48-482ий
SHADOW ROCK LP
Виняткове охолодження і тиша
Встановлення всього бажаного в HTPC або ПК малого формфактора може виявитися непростим завданням, але тихе охолодження компонентів в такому обмеженому просторі - набагато складніша проблема. Shadow Rock LP - це ультракомпактний процесорний кулер від be quiet!, який усуває цю проблему.
Оснащений чотирма 6-мм тепловими трубками, вентилятором Pure Wings 2 120 мм PWM з оптимізованими для потужного повітряного потоку лопатями та зручним для користувача способом установки, Shadow Rock LP генерує шум всього 25,5 дБ(A) під максимальним навантаженням і може похвалитися значною потужністю охолодження в 130 Вт TDP.
Shadow Rock LP - це компактна родзинка, яка приносить властиву be quiet! преміальну технологію охолодження в обмежений простір за дуже привабливою ціною.
Тихе і надійне охолодження ваших компонентів
Shadow Rock LP пропонує високу продуктивність охолодження в 130 Вт TDP і ідеально підходить для використа
Артикул производителя: BK002
id mcrtr-222419
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | be quiet! |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 390 г |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 134 x 122 x 50 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
- Цена: 3 437 ₴


