
Кулер для процессора Cooler Master MasterAir MA610P ARGB, алюминий и медные тепловые трубки, 2x120 мм ARGB, для Intel
2 728 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137517
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Cooler Master MasterAir MA610P ARGB — це сучасний однобаштовий кулер з подвійним вентилятором для більш ефективного охолодження. Він створює оптимальні температурні умови для продуктивної роботи центрального процесора вашого комп’ютера. Прилад має стильний корпус та яскраве ARGB-освітлення, яке додає вашій системі ефектного вигляду.

Особливості кулера MasterAir MA610P ARGB від компанії Cooler Master
- Модель MasterAir MA610P ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона чудово підходить для різноманітних ПК, які використовуються для багатозадачності, програмування, роботи з графікою, геймінгу, обробки великих обсягів даних та інтенсивних обчислень.
Артикул производителя: MAP-T6PN-218PA-R1
id mcrtr-225838
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooler Master |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Высота | 170-179 мм |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Конструкция | баштова |
| Подсветка | ARGB |
| Материал основы | мідь |
| Габарити | 131 x 113 x 170 мм |
| Підключення | 4 pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
Информация для заказа
- Цена: 2 728 ₴


