
Корпус 2E Gaming GALAXY (G2055) черный, без БП, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 3x120 ARGB Fan,
2 365 ₴
- В наличии
- Код: 137523
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2E Gaming GALAXY (G2055) — це вражаючий ігровий корпус формату Mid Tower, розроблений для ентузіастів і геймерів, які цінують інноваційний дизайн, ефективне охолодження і широкі можливості персоналізації. Цей корпус ідеально підходить для створення потужних і естетично привабливих ігрових систем, поєднуючи в собі унікальний зовнішній вигляд із продуманою функціональністю.
Характеристики 2E Gaming GALAXY (G2055)
- Дизайн і матеріали. Корпус вирізняється своїм оригінальним дизайном із трикутним вирізом на передній панелі, прикрашеним прозорими ромбоподіб
Артикул производителя: 2E-G2055
id mcrtr-226408
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 480x266x475 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 365 ₴


