
Корпус 2E Gaming TURBO белый, без БП, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0, 1x200 мм ARGB / 3x120 мм
3 157 ₴
- В наличии
- Код: 137527
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус 2E GAMING TURBO — сучасна основа для стильного ПК.
1. Надійна основа для сучасних компонентів: сталь та загартоване скло
Mid Tower формат на базі шасі 2Е Gaming STYLE.
Сталь вищого ґатунку стандарт SPCC 0,5 мм.
Загартоване скло 4 мм.
Сталь вищого ґатунку стандарт SPCC 0,5 мм.
Загартоване скло 4 мм.
2.
Артикул производителя: 2E-G2057W
id mcrtr-226458
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 405x210x440 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 345 мм |
| Місць для вентиляторів | 4 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x120 мм / 1x140 мм / 1x200 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 157 ₴


