
Корпус GameMax ST-610G черный, 300 Вт, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1x80 мм
2 476 ₴
- В наличии
- Код: 137543
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax ST-610 виконаний у форм-факторі DeskTop і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має всі необхідні роз'єми та інтерфейси, як-от USB, мікрофон і аудіо-роз'єм.
Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус постачається з уже встановленим блоком живлення на 300 Вт.
Артикул производителя: ST-610G
id mcrtr-227102
Корпус має всі необхідні роз'єми та інтерфейси, як-от USB, мікрофон і аудіо-роз'єм.
Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус постачається з уже встановленим блоком живлення на 300 Вт.
Артикул производителя: ST-610G
id mcrtr-227102
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | 300 Вт |
| Габарити корпусу | 365 x 295 x 99 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 1x80 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | SFF |
Информация для заказа
- Цена: 2 476 ₴


