
Кулер для процессора Cooling Baby R27, алюминий, 1x90 мм RGB, для Intel 115x/1200/1366, AMD AMx/FMx
551 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137578
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Cooling Baby R27 — це продуктивний кулер баштового типу, призначений для охолодження центрального процесора Intel і AMD. Пристрій виготовлено з використанням теплопровідних матеріалів і зносостійкого пластику. Він легко встановлюється на материнську плату завдяки монтажним наборам, які містяться в комплекті постачання.

Особливості кулера Cooling Baby R27
- Модель R27 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона чудово підходить для ПК з середнім тепловим пакетом, саме для офісних та домашніх комп’ютерів, які призначені для базової роботи з документами та легкого геймінгу.
- Основа кулера зроблена з міді та алюмінію. Ці мат
Артикул производителя: R27
id mcrtr-228920
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooling Baby |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 270 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 125 x 65 x 135 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальное количество оборотов | 1200-1499 об/хв |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 551 ₴


