
Корпус GameMax ST-607 черный, 400 Вт, Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 2.0, 1x80 мм
2 834 ₴
- В наличии
- Код: 137584
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шукаєте ідеальне рішення для створення компактного, але потужного геймерського ПК? Представляємо вам корпус GAMEMAX ST-607 Slim 400W Black - ультрасучасний дизайн, оптимізований для материнських плат форм-факторів mATX і Mini-ITX.
Цей корпус забезпечує ідеальне поєднання стилю та функціональності. У комплекті з ним йде блок живлення потужністю 300 Вт, що гарантує стабільне живлення вашої системи. Але це ще не все! З двома зовнішніми відсіками 3.5« і одним відсіком 2.5», у вас буде достатньо місця для зберігання ваших дисків і SSD.
Встановлення та експлуатація цього корпусу настільки ж легкі, як і його дизайн. Він оснащений одним вентилятором, що забезпечує надійне охолодження вашої системи. Розміри корпусу (99 x 295 x 365 мм) роблять його ідеальним для розміщення на будь-якому робочому столі або в медіацентрі.
GameMax ST-607 виконаний у форм-факторі DeskTop і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системни
Артикул производителя: ST607-400W
id mcrtr-229526
Цей корпус забезпечує ідеальне поєднання стилю та функціональності. У комплекті з ним йде блок живлення потужністю 300 Вт, що гарантує стабільне живлення вашої системи. Але це ще не все! З двома зовнішніми відсіками 3.5« і одним відсіком 2.5», у вас буде достатньо місця для зберігання ваших дисків і SSD.
Встановлення та експлуатація цього корпусу настільки ж легкі, як і його дизайн. Він оснащений одним вентилятором, що забезпечує надійне охолодження вашої системи. Розміри корпусу (99 x 295 x 365 мм) роблять його ідеальним для розміщення на будь-якому робочому столі або в медіацентрі.
GameMax ST-607 виконаний у форм-факторі DeskTop і вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому значно полегшується встановлення системни
Артикул производителя: ST607-400W
id mcrtr-229526
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | 400 Вт |
| Габарити корпусу | 365 x 295 x 99 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 1x80 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | SFF |
Информация для заказа
- Цена: 2 834 ₴


