
Колонки 2.0 REAL-EL S-90 черный, 2 x 3 Вт, пластиковый корпус, питание от USB, управление спереди
903 ₴
- В наличии
- Код: 137613
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мультимедійна акустична система REAL-EL S-90 - це зручне та доступне рішення для покращення звуку вашого комп'ютера або ноутбука. Ця акустична система має вбудований підсилювач та всі необхідні кабелі для підключення до різних джерел сигналу. Живлення забезпечується через USB-порт комп'ютера, ноутбука, зарядного USB-пристрою або активного USB-хаба.
Особливості
- Завдяки невеликим розмірам ця акустична система легко поміщається на робочому столі або поруч з ноутбуком, не займаючи багато місця.
- Акустична система має регулятор гучності, що дозволяє зручно контролювати рівень звуку.
- На передній панелі акустичної системи є роз'єми, які дозволяють швидко під'єднати навушники та мікрофон для зручності використання.
- Попри свої компактні розміри, акустична система забезпечує гучний, чистий та об'ємний звук завдяки використанню фазоінверторів для насичених басів.
Артикул производителя: S-90
id mcrtr-231885
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.55 кг |
| Габарити колонки | 7.5 x 17.5 x 9 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 3 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 903 ₴


