
Корпус 2E ALFA черный, без БП, Mid Tower, для ATX / Micro ATX, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0 (2E-E190-3U)
1 549 ₴
- В наличии
- Код: 137618
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус 2E ALFA (2E-E190-3U) з комбінованою стильною передньою панеллю відмінно підійде для самостійного та промислового складання, завдяки раціонально організованому внутрішньому простору і нескладній конструкції. Виготовлений із сталі 0.5мм. Типорозмір корпусу Mid Tower — це сумісність з материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX.

Артикул производителя: 2E-E190-3U
id mcrtr-232143
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 359x191x418 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 5 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴


