-2%

IP камера Hikvision DS-2CD1723G0-IZ (2.8-12 мм), 2Мп, 1/2.8' CMOS, 1920x1080, H.265+/MJPEG, день/ночь, ИК подсветка до 30 м, RJ45,
3 503 ₴
3 435 ₴
- В наличии
- Код: 137621
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Варіофокальна IP камера Hikvision DS-2CD1723G0-IZ (2.8-12 мм) призначена для вуличного відеоспостереження за приватним будинком, дачею, магазином або подібним об'єктом. Завдяки моторизованому об'єктиву з фокусною відстанню від 2,8 до 12 мм камера може мати кути огляду H: 98°~34°, V: 52°~19°, D: 116°~40°. А роздільна здатність відео 2 Мп 1920x1080 за частоти кадрів 25 fps робить запис досить деталізованим і плавним.
Характеристики Hikvision DS-2CD1723G0-IZ (2.8-12 мм)
- Камера зроблена з матрицею 1/2.8" progressive scan CMOS, апертурою F1.6 і чутливістю до 0,01 лк.
Артикул производителя: DS-2CD1723G0-IZ
id mcrtr-232291
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 830 г |
| Габарити | 141 x 141 x 100 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 34°~98°, В: 19°~52°, Д: 40°~116° |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +50°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 435 ₴


