-5%

Автомобильная акустика Phantom FS-100 2-х полосная, коаксиальная, 10 см, круглая, 35 Вт, 4 Ом
1 066 ₴
1 015 ₴
- В наличии
- Код: 121844
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автомобільна акустика Phantom FS-100 2-х смугова, коаксіальна, 10 см, кругла, 35 Вт, 4 Ом
Phantom FS-100 - це бюджетна модель коаксіальної автомобільної акустики, яка пропонує гідну якість звучання для своєї цінової категорії. Вона відмінно підходить для тих, хто хоче оновити штатну аудіосистему в своєму автомобілі і отримати більш насичений звук.
Ключові особливості
- Двосмугова конструкція: Містить низькочастотний динамік і високочастотний твітер, розташовані в одному корпусі. Це забезпечує збалансоване звучання по всьому частотному діапазону.
- Целюлозний дифузор: Дифузор низькочастотного динаміка виготовлено з целюлози зі спеціальним просоченням, що робить його стійким до вологи і дає змогу працювати в широкому діапазоні температур. Це позитивно позначається на якості звучання і довговічності динаміка.
- Штампований кошик: Забезпечує надійну фіксацію динаміка в монтажному отворі та знижує рівень вібрацій.
- Просте встановлення: Динаміки
Артикул производителя: FS-100
id mcrtr-234087
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Phantom |
| Страна производитель | Китай |
| Количество полос | 2 |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип | Твитер |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Частотні характеристики | 95 - 20000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 015 ₴


