-7%

Видеокарта GeForce GT730, Asus, 2Gb GDDR5, 64-bit, 4xHDMI, 927/5010 MHz, Silent (GT730-4H-SL-2GD5)
4 988 ₴
4 658 ₴
- В наличии
- Код: 137692
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Asus GeForce GT730 2Gb GDDR5 являє собою бюджетне рішення для офісних комп'ютерів і мультимедійних систем. Ця модель оснащена графічним процесором NVIDIA GeForce GT 730 і має 2 Гб відеопам'яті GDDR5, що дозволяє забезпечити достатню продуктивність для базових графічних завдань.
Характеристики Asus GeForce GT730 2Gb GDDR5
- Процесор. Частота графічного процесора GT730 становить 902 МГц, а в режимі розгону може досягати 927 МГц. Він складається з 384 потокових процесорів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 4 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Интерфейс | PCI Express 2.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 2 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | GT 730 |
| Довжина відеокарти | 146 мм |
| Живлення відеокарти | без дод. живлення |
| Кількість займаних слотів | 1 слот |
| Назначение | офісні |
| Подсветка | немає |
| Підтримка UHD | 4K |
| Підтримка VR | немає |
| Рекомендований БЖ | 300 Вт і більше |
| Розгін | немає |
| Тактова частота GPU | 927 МГц |
| Тип охлаждения | пасивне охолодження |
| Тип памяти | GDDR5 |
| Форм-фактор | низькопрофільна |
| Частота памяти | 5010 МГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 658 ₴


