
Корпус GameMax Cyclops BR черный, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.1, 2xUSB 2.0, 3x120 мм LED, 350х188х380 мм
2 786 ₴
- В наличии
- Код: 137704
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax Cyclops BR Black
Попередньо встановлений вентилятор GameMax Cyclops Micro ATX 2PCS ARGB, порт USB3.0, бічна панель із загартованого скла, що відкривається, корпус ігрового ПК Airflow Tower
- Містке внутрішнє сховище: цей корпус типу Tower Micro ATX забезпечує зручність створення системи. Він підтримує материнську плату Mini-ITX/Micro ATX.
- Потужний повітряний потік: це може зробити більше варіантів розміру для користувачів. 5 вентиляторів: 2 x спереду, 1 x ззаду і спереду: 120 мм/240 мм із рідинним охолодженням.
- Стильна металева сітка спереду: велика металева сітка на передній панелі та верхня сітка забезпечують максимальний потік повітря, що забезпечує охолодження блока живлення, щоб все було стабільно.
- Симетричний дизайн демонструє модний стиль і робить загальний вигляд крутим.
- Конструкція дверного отвору: сконструйоване загартоване скло з магнітним всмоктувальним отвором, що дає змогу легко та безплатно розбирати та встановлю
Артикул производителя: CYCLOPS BR
id mcrtr-234638
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Тип корпуса | Mini Tower |
| Подсветка | є |
| Блок питания | без БЖ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | знизу |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Габарити корпусу | 350х188х380 мм |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 786 ₴


