
Блок питания 1stCharger для ноутбуков Samsung 40W 12V 3.33A 2.5x0.7 силовой кабель Retail BOX (AC1STSA40WB)
549 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137708
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок живлення від 1stCharger підходить до багатьох моделей ноутбуків. Цей пристрій є довговічним і дозволить Вам заряджати ноутбук від мережі в будь-якому зручному місці.
Чому 1stCharger?
У наших блоках живлення:
-Міцний корпус. Захистить від поломки Ваш блок живлення при падінні/ударі.
-Якісна збірка. Кабель щільно закріплений до корпусу. Деталі корпусу міцно закріплені між собою.
-Ізносостойкій кабель. Кабель захищений від перегинів у основи.
-Щільний контакт коннектора. Конектор не випаде з Вашого пристрою при найменшому зусиллі і не буде від'єднуватися тим самим перешкоджаючи зарядці.
-Стандарти безпеки. Даний блок живлення відповідає стандартам безпеки, має захист від перевантаження, від короткого замикання і від перенапруги.
-Мережевий кабель в комплекті. Вам не потрібно купувати додаткові комплектуючі, адже все необхідне для початку роботи є всередині коробки.
Артикул производителя: AC1STSA40WB
id mcrtr-234676
Артикул производителя: AC1STSA40WB
id mcrtr-234676
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stCharger |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 12 В |
| Мощность | 40 Вт |
| Сила тока | 3.33 A А |
Информация для заказа
- Цена: 549 ₴


