
Корпус 2E Gaming HEXAGON (G338), чорний, без БЖ, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 3x120 ARGB Fan, бічна панель із
3 048 ₴
3 038 ₴
- В наявності
- Код: 137721
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2E Gaming HEXAGON (G338) Black — це вражаючий корпус формату Mid Tower, що поєднує в собі сучасний дизайн і функціональність для створення потужних ігрових систем і робочих станцій. Його відмінна риса - стильний зовнішній вигляд із бічною панеллю із загартованого скла, що дозволяє демонструвати внутрішні компоненти. Також привертає увагу його передня панель, яка складається із сітки у формі сот і доповнює футуристичний стиль корпусу.
Характеристики 2E Gaming HEXAGON (G
Артикул виробника: 2E-G338
id mcrtr-235188
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x205x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 038 ₴


