
IP камера TP-Link Tapo C110, белый, 3 Мп (2304x1296/15 fps), 1/2.8' CMOS, H.264, f/2.0, f=3.3 мм, WiFi (2.4 GHz), день/ночь,
1 840 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137754
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Домашня IP камера TP-Link Tapo C110, White дає змогу тримати під контролем те, що відбувається в кімнаті навіть на великій відстані. Роздільна здатність зйомки становить 3 МП (2304 × 1296), тому на відео видно всі деталі подій. Завдяки системі розпізнавання руху і Push-повідомленню при його виявленні ви відразу дізнаєтеся, якщо щось піде не так.
Параметри TP-Link Tapo C110, White
- Камера має матрицю 1/2,8 дюйма та об'єктив f/2,0 з фокусною відстанню 3,3 мм.
- Технологія стиснення H.264 дає змогу без втрати якості економити місце на нос
Артикул производителя: TAPO C110
id mcrtr-236504
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | 9 м |
| Аудіо | мікрофон / динамік |
| Габарити | 98.9 x 67.6 x 54.6 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 9В |
| Применение | в приміщенні |
| Класс защиты | IPX4 |
| Цвет | white |
| Корпус | кубічний |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | 0°C ~ +40°C |
| Разрешение матрицы | 2052x1536 |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 3.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 840 ₴


