-2%

Електродуховка Castle CPE-50G Grey, 1600W, 50 л
6 000 ₴
5 890 ₴
- В наличии
- Код: 137760
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електродуховка Castle CPE-50G - це сучасний та потужний кулінарний прилад, який стане незамінним помічником на вашій кухні та відкриє перед вами безмежні можливості для творчих кулінарних експериментів.
Особливості
- 1600 Вт забезпечує достатньо потужності для швидкого та рівномірного приготування страв.
- Об'єм 50 л робить її відмінним вибором для готування, особливо коли потрібно приготувати великі порції для сім'ї або гостей.
- Функція конвекції допомагає рівномірно розподіляти тепло всередині духовки, що особливо важливо для отримання ідеального приготування страв.
- Дверцята обладнані подвійним термостійким склом, яке забезпечує безпеку та ефективну теплоізоляцію.
- Наявність підсвічування дозволяє вам контролювати процес готування та стан страв без необхідності відкривати дверцята.
- Схований нижній нагрівальний елемент є важливою безпечною характеристикою цієї електродуховки. Він допомагає запобігти можливим опікам чи травмам, які можуть
Артикул производителя: CPE-50G
id mcrtr-237002
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Castle |
| Страна производитель | Китай |
| Конвекция | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 32 x 58.5 x 51 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Гриль | немає |
| Диапазон рабочих температур | 50-300 °C |
| Дисплей | немає |
| Додаткові функції та особливості | подвійне термостійке скло, сховані регулятори, звуковий сигнал |
| Електроконфорки | немає |
| Комплектация | електродуховка, круглий деко, прямокутний деко, решітка, інструкція, гарантійний талон |
| Кількість режимів | 3 |
| Мощность | 1400 - 1900 Вт |
| Объем | 31 - 60 л |
| Подсветка | є |
| Рожен | немає |
| Цвет | Grey |
Информация для заказа
- Цена: 5 890 ₴


