
IP камера Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм), 2Мп, 1/2.7' CMOS, 1920x1080, H.265+, день/ночь, ИК подсветка до 30 м, IP67, PoE,
4 432 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137764
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Варіофокальна IP відеокамера Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм) чудово підходить для вуличного відеоспостереження за будинком, офісом або комерційним об'єктом. Моторизований об'єктив із фокусною відстанню від 2,8 до 12 мм забезпечує кути огляду H: 108.5°–33.2°, V: 57.5°–18.8°, D: 130°–38°, допомагаючи бачити повну картину подій. А роздільна здатність відео 2 Мп 1920 × 1080 з частотою кадрів 25 fps радує око чітким зображенням.
Параметри Hikvision DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 мм)
Артикул производителя: DS-2CD1H23G0-IZ (2.8-12 ММ)
id mcrtr-237183
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 560 г |
| Габарити | 129.4 x 129.4 x 116.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 33.2°~108.5°, В: 18.8°~57.5°, Д: 38°~130° |
| Материал корпуса | пластик, метал |
| Матриця | 1/2.7" |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 432 ₴


