
Корпус 2E ALFA (Е130), черный, без БП, Mid Tower, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1x80 мм Fan (2E-E130)
1 541 ₴
- В наличии
- Код: 137777
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус для ПК в оригінальному стильному дизайні. Передня панель комбінована з перфорацією. Формат Mid Tower дає змогу крім компактних материнських плат Micro ATX та Mini ITX розмістити плати ATX. Матеріал корпусу: сталь 0,5 мм і міцний пластик.

Артикул производителя: 2E-E130
id mcrtr-237574
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 358x191x418 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 541 ₴


