-1%

Камера наружная HDTVI Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм), 2 Мп, CMOS, 1080p/25 fps, 0.0005 Lux, день/ночь, LED подсветка до 20 м,
2 482 ₴
2 449 ₴
- В наличии
- Код: 137782
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HDTVI камера Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм) створена для вуличного і внутрішнього відеоспостереження за будинком, комерційним об'єктом, офісом або адміністративною будівлею. Модель здатна знімати відео з роздільною здатністю до 2 Мп 1920×1080 за 30 кадрів на секунду, тому картинка має досить чіткий вигляд. Підтримка форматів TVI, AHD, CVI і CVBS робить камеру універсальною, тож її легко інтегрувати в уже наявну систему відеоспостереження.
Параметри Hikvision DS-2CE10DF3T-F (3.6 мм)
Артикул производителя: DS-2CE10DF3T-F (3.6 ММ)
id mcrtr-237991
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | немає |
| ІЧ-підсвічування | немає |
| Аудіо | немає |
| Вес | 390 г |
| Габарити | 161.1 x 70 x 70 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 61° - 90° |
| Кути огляду | Г: 77°, В: 42°, Д: 91° |
| Материал корпуса | Металл |
| Підключення | коаксіальний кабель |
| Підтримка microSD | немає |
| Рабочая температура | -40°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | HDTVI (Turbo HD) |
Информация для заказа
- Цена: 2 449 ₴


