
IP камера Hikvision DS-2CD2323G0-I (2.8 мм), 2 Мп, 1/2.8' CMOS, 1920х1080, H.265, RJ45, micro SD, день/ночь, ИК подсветка до 30 м,
4 432 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137784
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
IP камера Hikvision DS-2CD2323G0-I (2.8 мм) досить універсальна і може застосовуватися для зовнішнього і внутрішнього спостереження за будинком, офісом, комерційним або виробничим об'єктом. Роздільна здатність відеозапису становить 2 Мп 1920х1080 за 25 кадрів на секунду, тому зображення має деталізований вигляд. Підтримка технології РоЕ дає змогу живити модель від кабелю інтернету, що значно спрощує монтаж.
Параметри Hikvision DS-2CD2323G0-I (2.8 мм)
- Камера зробле
Артикул производителя: DS-2CD2323G2-I (2.8 ММ)
id mcrtr-237993
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 600 г |
| Габарити | 127.3 x 127.3 x 95.9 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | купольний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 114°, В: 62°, Д: 135° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.8" |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 432 ₴


