
Корпус GameMax ST612-2U3-TYC чорний, 300 Вт, Desktop, Micro ATX / Mini ITX, 2хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 1x80 мм, Type-C, 365x99x295 мм,
2 645 ₴
- В наявності
- Код: 137791
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус GameMax ST-612-2U3-TYC 400W є ідеальним поєднанням функціональності та стилю, призначеним для ентузіастів комп'ютерів і професіоналів, які потребують компактного й ефективного рішення. З його елегантним і сучасним зовнішнім виглядом, цей корпус не тільки прикрасить ваше робоче місце, а й забезпечить чудову продуктивність завдяки своїй запатентованій вертикальній системі багатопотокового теплового потоку. Ця унікальна технологія дає змогу ефективно охолоджувати внутрішні компоненти, створюючи найкращі умови для роботи вашого ПК.
Gamemax ST612-2U3-TYC - компактний корпус для персонального комп'ютера, який дасть змогу зібрати систему з потрібною продуктивністю. Це зручне рішення для маленького офісу або особистого кабінету. Зовнішній вигляд досить класичний, виконаний у темному кольорі. Така модель стане ефектним доповненням будь-якої кімнати. Виріб оснащений усіма необхідними інтерфейсами для зручного під'єднання периферійних пристроїв, ґаджетів і накопичувачів.
Артикул виробника: ST612-2U3-TYC
id mcrtr-238338
Gamemax ST612-2U3-TYC - компактний корпус для персонального комп'ютера, який дасть змогу зібрати систему з потрібною продуктивністю. Це зручне рішення для маленького офісу або особистого кабінету. Зовнішній вигляд досить класичний, виконаний у темному кольорі. Така модель стане ефектним доповненням будь-якої кімнати. Виріб оснащений усіма необхідними інтерфейсами для зручного під'єднання периферійних пристроїв, ґаджетів і накопичувачів.
Артикул виробника: ST612-2U3-TYC
id mcrtr-238338
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | 300 Вт |
| Габарити корпусу | 365 x 295 x 99 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 83 мм |
| Місць для вентиляторів | 1 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 1x80 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Підсвічування | немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | SFF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 645 ₴


