-9%

Кулер для процессора Noctua NH-U12S redux, алюминий, 1x120 мм, для Intel LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, AMD AMx/FMx,
3 442 ₴
3 116 ₴
- В наличии
- Код: 137793
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Noctua NH-U12S redux — це сучасний кулер баштового типу, призначений для охолоджування процесорів Intel та AMD. Він ефективно відводить тепло від найголовнішого компонента комп’ютера і забезпечує оптимальні температурні умови для його повноцінного функціонування. Завдяки професійній системі кріплення SecuFirm2ТМ і попередньо нанесеному компаунду NT-H1 встановлення приладу на платформу відбувається легко та гігієнічно.

Особливості кулера Noctua NH-U12S redux
- Модель NH-U12S redux характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 130 Вт. Вона є чудовим вибором для геймерських ПК або для комп'ютерів, які використовуються для вирішення важких завдань, таких як відеомонтаж чи профес
Артикул производителя: NH-U12S REDUX
id mcrtr-238395
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Noctua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 710 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 71 x 158 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Grey |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 3 116 ₴


