-8%

Кулер для процессора ID-Cooling DK-01S, алюминий, 1x80 мм, для Intel 1200/115x/775, AMD AMx/FMx
252 ₴
231 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 137796
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling DK-01S — це бюджетний кулер, призначений для охолодження центрального процесора. Він має компактні розміри та унікальний дизайн у стилі “соняшника”. Прилад ефективно захищає компоненти комп'ютера від перегріву та забезпечує оптимальні температурні умови для їхнього повноцінного функціонування. Кулер встановлюється на платформи Intel та AMD за допомогою універсального монтажного набору.

Особливості кулера ID-Cooling DK-01S
- Модель DK-01S характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 65 Вт. Вона підходить для домашніх комп'ютерів, що використовуються для таких повсякденних завдань, як перегляд вебсторінок, мультимедійні розваги, онлайн-навчання та легкі ігри.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 175 г |
| Высота | 40-49 мм |
| Габарити | 111 x 102 x 43 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black/Silver |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 231 ₴


