
IP камера Hikvision DS-2CD2T83G2-4I, 8 Мп, 1/2.8' CMOS, 3840x2160, H.265+, день/ночь, ИК подсветка до 80 м, RJ45, IP67, PoE,
10 333 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137815
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
IP відеокамера DS-2CD2T83G2-4I призначена для зовнішнього використання в системах спостереження за приватними ділянками, територіями заводів та стоянок, фабрик та супермаркетів.
Підтримка стандарту ONVIF дозволяє впроваджувати камеру в існуючі системи інших виробників. А запис у форматі 4К та наявність смарт функцій дозволяє підвищити ефективність спостереження та забезпечує відправлення тривожних повідомлень, мінімізувавши кількість помилкових тривог.
Артикул производителя: DS-2CD2T83G2-4I
id mcrtr-239862
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 3840х2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | white |
| Материал корпуса | Металл |
| Вес | 1 кг |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Класс защиты | IP67 |
| Корпус | циліндричний |
| Габарити | 386 x 156 x 155 мм |
| Підключення | LAN с PoE |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Аудіо | немає |
| Кути огляду | Г: 87°, В: 46°, Д: 105° |
| Підтримка microSD | є |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Датчик PIR | немає |
| Тип об'єктиву | фіксований |
| Тип формату | IP |
| Матриця | 1/2.8" |
Информация для заказа
- Цена: 10 333 ₴


