-14%

Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB черный, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 3x120 мм ARGB Fan,
3 757 ₴
3 228 ₴
- В наличии
- Код: 137818
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Archon 2 Mesh RGB відрізняється привабливим та елегантним дизайном із трьома вентиляторами ARGB на передній панелі. Вбудована кнопка освітлення дозволяє відображати дивовижні світлові ефекти. Потужний повітряний потік, потужна підтримка радіатора до 360 мм, графічної карти 315 мм та кулера ЦП 170 мм забезпечують чудову цінність для вас.
Артикул производителя: ARCHON 2 MESH RGB (BLACK)
id mcrtr-240194
Артикул производителя: ARCHON 2 MESH RGB (BLACK)
id mcrtr-240194
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x210x470 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 228 ₴


