
Корпус Cougar Archon 2 Mesh RGB білий, без БЖ, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 3x120 мм ARGB Fan,
3 938 ₴
3 197 ₴
- В наявності
- Код: 137819
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Archon 2 Mesh RGB має привабливий і елегантний дизайн із трьома ARGB-вентиляторами на передній панелі. Вбудована кнопка підсвітки дає змогу регулювати чудові RGB-ефекти. Потужний повітряний потік, підтримка 360-міліметрового радіатора, 315-міліметрової графічної карти та 170-міліметрового кулера ЦП - усе це до ваших послуг.
Елегантний зовнішній вигляд із чудовим повітряним потоком
Передня панель Archon 2 Mesh RGB має стильний дизайн і забезпечує безперешкодну циркуляцію повітря. Дихаюча сталева сітка зберігає прохідність повітря, не пропускаючи пил всередину корпусу.
Неймовірне RGB-підсвічування
Archon 2 Mesh RGB постачається з трьома ARGB-вентиляторами. Ви можете вільно керувати кількома приголомшливими ефектами підсвітки за допомогою спеціальної кнопки RGB. Вентилятори ARGB також сумісні з 5-вольтним під'єднанням ARGB до будь-якої сумісної материнської плати для синхронізації підсвітки в масштабах усієї системи.
Чудова підтримка компонентів
Артикул виробника: ARCHON 2 MESH RGB (WHITE)
id mcrtr-240195
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 380x210x470 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 315 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Midi Tower |
- Ціна: 3 197 ₴


