
Кулер для процессора PcCooler E126M PRO, черный, алюминий, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, высота 70 мм, до
499 ₴
498 ₴
- В наличии
- Код: 137829
- +380 (67) 249-48-482ий
Тихий вентилятор зі статичним RGB-підсвічуванням
E126M Pro має вентилятор зі статичним RGB. Яскраве світло світодіодів зробить ваш комп'ютер красивішим та різноманітнішим.
Ребра чорного кольору створені за допомогою електрофорезу.
Ребра кулера щільно прилягають до процесора, що сприяє ефективнішому тепловідводу.
Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою
Підшипник ковзання добре змащений та має цикл роботи близько 40000 годин. Максимальний шум від вентилятора - 29.8 дБ, що відповідає нормам звукозаписної студії.
Потужний повітряний потік
Повнофункціональний вентилятор із ШІМ - 1000~1800 ±10% оборотів за хвилину. Максимальний повітряний потік може досягати 65 фут3/хв. Відмінно охолоджує процесор та допомагає охолоджувати інші ключові компоненти ПК.
Артикул производителя: E126M PRO
id mcrtr-240251
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 266 г |
| Высота | 70-79 мм |
| Габарити | 126 x 126 x 70 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 92 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 498 ₴


