
IP камера Dahua DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4, 4 Мп, 1/3' CMOS, H.265, f=2.8-12 мм, 2688х1520, RJ45, день/ночь, ИК подсветка 50 м, IP67,
7 294 ₴
7 273 ₴
- В наличии
- Код: 137830
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Варіофокальна IP-камера Dahua DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4 прекрасно підходить для якісного зовнішнього відеоспостереження як вдень, так і вночі, хоча може бути встановлена і всередині приміщення. Завдяки ІЧ-підсвічуванню з радіусом 30 м бачити те, що відбувається вночі так само легко, як і у світлий час доби. Модель забезпечує відео з роздільною здатністю 2688 × 1520 за 20 кадрів на секунду або 2560 × 1440 за 25 кадрів на секунду.
Характеристики DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4
- Модель зроблена розмірами 108.3 × 122 мм і купольної форми.
- Кодеки H.265, H.264, H.264B, MJPEG стискають відео без втрати якості для економії місця.
- Клас захисту IP67 забезпечує експлуатацію камери в будь-яких погодних умовах з температурою в
Артикул производителя: DH-IPC-HDW1431TP-ZS-S4
id mcrtr-240403
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Матрица | |
| Разрешение матрицы | 2560х1440 |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-функції | є |
| ІЧ-підсвічування | 50 м |
| Аудіо | немає |
| Вес | 690 г |
| Габарити | 244.1x 90.4 x 90.4 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Датчик PIR | немає |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Применение | комбіноване |
| Класс защиты | IP67 |
| Цвет | white |
| Корпус | циліндричний |
| Угол обзора | 91° - 120° |
| Кути огляду | Г: 31°~98°, В: 18°~55°, Д: 36°~116° |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/3" |
| Підключення | LAN с PoE |
| Підтримка microSD | є |
| Рабочая температура | -30°C ~ +60°C |
| Тип об'єктиву | моторизований |
| Тип формату | IP |
| Фокусное расстояние | 2.8-12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 273 ₴


