-17%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-214-XT Intel: 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM4, 124x72x150 мм, 4-pin
1 236 ₴
1 025 ₴
- В наличии
- Код: 137854
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-214-XT — це потужний однобаштовий кулер, який призначений для охолодження центрального процесора. Він забезпечує оптимальні температурні умови для ефективної роботи апаратної бази вашого комп’ютера. Система охолодження сумісна із платформами Intel та AMD. Вона легко кріпиться до материнської плати за допомогою монтажних наборів, кожен з яких відповідає конкретному типу сокетів.

Особливості кулера ID-Cooling SE-214-XT
- Модель SE-214-XT характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Вона чудово підходить для ігрових ПК середнього навантаження та стає в пригоді робочим станціям 3D-моделювання.
- Основа к
Артикул производителя: SE-214-XT
id mcrtr-241261
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 124 x 72 x 150 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 025 ₴


