-26%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-903-SDV3, алюминий/медь, 1x92 мм, для Intel 115x/1200, AMD AMx/FMx, до 130 Вт,
800 ₴
589 ₴
- В наличии
- Код: 137890
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-903-SD V3 — це компактний кулер баштового типу, розроблений для ефективного охолодження центрального процесора вашого комп’ютера. Його міцна конструкція, виготовлена з теплопровідних металів та зносостійкого пластику, надійно кріпиться до платформи ЦП. Цей прилад забезпечує оптимальну температуру для повноцінного функціонування процесорів Intel та AMD.

Особливості кулера ID-Cooling SE-903-SD V3
- Модель SE-903-SD V3 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 130 Вт. Вона ефективно охолоджує процесори в комп'ютерах, призначених для роботи з легкими додатками редагування фото, створення графіки та базового відеомонтажу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 370 г |
| Высота | 120-129 мм |
| Габарити | 104 x 75 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black/Grey |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 130 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 589 ₴


