-16%

Блок питания PowerPlant для ноутбуков IBM/Lenovo 20V, 2.25A, 45W, 4.0x1.7 (IB45H4017)
829 ₴
699 ₴
- В наличии
- Код: 137914
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Сумісність:
IBM
5A10H43620, 5A10H43632, ADP-45DW A, ADP-45DW C, GX20K11838, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR
Підходить до моделей:
Lenovo Ideapad 100 14", 100 15"; Ideapad 100-14IBY, 100-15IBD, 100-15IBY; Lenovo B50-10
Артикул производителя: IB45H4017
id mcrtr-244838
Сумісність:
IBM
5A10H43620, 5A10H43632, ADP-45DW A, ADP-45DW C, GX20K11838, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR
Підходить до моделей:
Lenovo Ideapad 100 14", 100 15"; Ideapad 100-14IBY, 100-15IBD, 100-15IBY; Lenovo B50-10
Артикул производителя: IB45H4017
id mcrtr-244838
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 20 В |
| Мощность | 45 Вт |
| Сила тока | 2.25 A А |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴


