
Блок питания PowerPlant для ноутбуков HP 19.5V, 2.31A, 45W, 4.5x3.0 (HP45G4530)
830 ₴
- Нет в наличии
- Код: 137915
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant HP 220V, 19.5V 45W 2.31A (4.5*3.0) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Сумісність:
HP
ADP-45WD B, H6Y88AA, HSTNN-DA35, HSTNN-LA35, 696607-001, 696694-001, 721092-001, 719309-001, 719309-003, 740015-002, HSTNN-CA40, HSTNN-DA40
Підходить до моделей:
HP EliteBook Folio 1040 G1 F2R68UT, F2R70UT, F2R72UT HP Split 13 x2 13-g100, 13-g110dx, 13-g118c
Артикул производителя: HP45G4530
id mcrtr-244870
Сумісність:
HP
ADP-45WD B, H6Y88AA, HSTNN-DA35, HSTNN-LA35, 696607-001, 696694-001, 721092-001, 719309-001, 719309-003, 740015-002, HSTNN-CA40, HSTNN-DA40
Підходить до моделей:
HP EliteBook Folio 1040 G1 F2R68UT, F2R70UT, F2R72UT HP Split 13 x2 13-g100, 13-g110dx, 13-g118c
Артикул производителя: HP45G4530
id mcrtr-244870
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Напряжение | 19.5 В |
| Мощность | 45 Вт |
| Сила тока | 2.31 A А |
Информация для заказа
- Цена: 830 ₴


