-1%

Монитор 23.8' Iiyama ProLite XU2494HSU-B1, черный, WLED, VA, 1920x1080 (16:9), 3 мс, 75 Гц, 250 кд/м?, 3000:1, 178°/178°,
7 439 ₴
7 328 ₴
- В наличии
- Код: 137934
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний безрамковий дизайн робить Prolite XU2494HSU ідеальним для багатомоніторних конфігурацій. Технологія VA забезпечує точну та стабільну передачу кольорів з широкими кутами огляду. Три варіанти підключення (VGA, HDMI, DisplayPort) гарантують сумісність з багатьма платформами. Високі показники контрастності та яскравості забезпечують чудову продуктивність під час роботи з фотографіями та вебдизайном.

Ключові особливості монітора Iiyama ProLite XU2494HSU-B1
- Технологія VA. Технологія VA перевищує стандартну TN технологію за такими параметрами як рівень контрастності, глибина чорного кольору і кут огляду. Якість зображення на екрані практично не залежить від кута огляду.
- “Ні
Артикул производителя: XU2494HSU-B1
id mcrtr-245302
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | 1 |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 3.3 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 3 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 540x415x200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 18 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | немає |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 75 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 328 ₴


