-25%

Бутербродница Ardesto SM-H110BSN, черный, 700Вт, тип пластин: треугольные сендвичи 4шт, антипригарное покрытие, индикатор
748 ₴
560 ₴
- В наличии
- Код: 138011
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ardesto SM-H110BSN - це чудова бутербродниця, яка допоможе вам приготувати смачні та ситні сендвічі швидко та легко. З його потужністю 700 Вт та двома пластинами для приготування, ви зможете насолоджуватися різноманітними стравами без зайвого зусилля.
Особливості
- З потужністю 700 Вт, бутербродниця Ardesto SM-H110BSN забезпечує швидке та якісне приготування сендвічів.
- Дві пластини для приготування дозволяють вам готувати два сендвічі одночасно, що економить час та зусилля.
- Антипригарне покриття на запікаючих поверхнях дозволяє готувати без застосування олії, а також полегшує очищення після приготування.
- Присутність індикатора готовності до приготування допомагає вам зрозуміти, коли бутербродниця готова для використання.
- Легке очищення та антипригарне покриття роблять процес готування і подальше прибирання максимально зручними.
Артикул производителя: SM-H110BSN
id mcrtr-247766
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор роботи / нагріву | є |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Вес | 1.2 кг |
| Габарити | 350 x 255 x 490 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Длина шнура | 0.75 м |
| Цвет | Black |
| Кількість відділень випічки | до 4 |
| Количество панелей | 1 |
| Панели для приготування | сендвічів |
| Панелі в комплекті | для сендвічів |
| Мощность | 700 Вт |
| Тип | бутербродниця |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴


