-2%

Пароочисник Ariete 4137, білий, 900W
1 996 ₴
1 962 ₴
- В наличии
- Код: 138014
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ariete 4137 — компактний і багатофункціональний пароочисник італійського бренду. Прилад було створено для чищення та дезінфекції поверхонь. Ariete 4137 чудово справляється з брудом, стійкими плямами та застарілим жиром на меблях, вікнах, кахлі, плитці та навіть на тканинах.

Характеристика пароочисника Ariete 4137
- Пароочисник Ariete 4137 оснащений потужним нагрівачем у 900 Вт та працює від електромережі.
- Обсяг резервуара для води складає 0,25 л. Цей об’єм рідини перетворюється на пару за 3 хвилини.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 285 x 145 x 225 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Давление пара | 3.5 бар |
| Захист від перегрівання | немає |
| Защита от детей | немає |
| Мощность | 1050 Вт |
| Об'єм бойлера для води | 0.25 л |
| Предохранительный клапан | є |
| Регулятор потужності пари | є |
| Состояние | Новое |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 1 962 ₴


