-24%

Колонки 2.0 Defender Aurora S40, черный, 40 Вт, 3.5 мм, регулятор громкости, деревянный корпус (65240)
3 670 ₴
2 790 ₴
- В наличии
- Код: 138028
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Defender Aurora S40, Black - це потужна активна двосмугова акустична система у дерев'яному корпусі фазоінверторного типу, яка призначена для високоякісного звучання.
Особливості
- Технологія Bluetooth дозволяє встановити високошвидкісне бездротове з'єднання між колонками та будь-якими пристроями, які підтримують Bluetooth (наприклад, мобільні телефони, планшети), для передачі звуку. Це дозволяє зручно відтворювати музику без обмежень.
- Ця модель використовує Bluetooth 5.0, що покращує швидкість передачі даних у два рази, збільшує радіус дії в чотири рази та зменшує споживання енергії. Це означає швидке та ефективне з'єднання з пристроями.
- Дерев'яний корпус сприяє покращенню якості звучання, створюючи природний і теплий звук на всьому спектрі частот.
- На панелі присутні регулятори гучності, тембру низьких (НЧ) та високих (ВЧ) частот. Це дозволяє змінювати рівень гучності та урегульовувати бас і високі частоти без необхідності втручання до джерела звуку.
Артикул производителя: 65240
id mcrtr-248497
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Defender |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | МДФ |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 4.12 кг |
| Габарити колонки | 12.5 x 28.5 x 14 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Длина кабеля | 1.4 м |
| Питание | від мережі 220V |
| Загальна потужність | більше 30 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 2 x 20 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Пульт | немає |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 2 790 ₴


