
Кулер для процесора Intel Laminar RM1, алюминий/медь, 1x92 мм, для Intel 1700/1851, до 65 Вт (BXTSRM1)
467 ₴
- Нет в наличии
- Код: 138037
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Intel Laminar RM1 — це компактний кулер для охолодження центрального процесора. Він створений для підтримки оптимальної робочої температури компонентів комп’ютера. Прилад підходить лише для платформ Intel і забезпечує ефективне відведення тепла завдяки своєму продуманому дизайну та високоякісним матеріалам.

Особливості кулера Intel Laminar RM1
- Модель Laminar RM1 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 65 Вт. Така система зазвичай встановлюється в офісних ПК, які не піддаються високим обчислювальним чи графічним навантаженням, а використовуються для повсякденних завдань: робота з документами, листування, “вебсерфінг” тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 350 г |
| Высота | 40-49 мм |
| Габарити | 100 х 100 х 47 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 467 ₴


