-8%

Телевизор 24' OzoneHD 24FN22T2, 1920x1080, 60 Гц, DVB-T2/С, HDMI/VGA, USB, VESA 50x50
4 959 ₴
4 553 ₴
- В наличии
- Код: 138054
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Телевізор OzoneHD 24FN22T2 — це компактна сучасна модель з діагоналлю 24", роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) та широкими функціональними можливостями. Вона транслює якісне зображення, відтворює об’ємний звук і має дуже комфортне управління. Телевізор з легким елегантним дизайном чудово вписується в невеликий простір вашої затишної кімнати.

Характеристики OzoneHD 24FN22T2
- Пристрій створено на базі рідкокристалічної панелі TN, яка має природну палітру кольорів і забезпечує чудову деталізацію картинки.
- Яскравість екрана у 200 кд/м2 дарує гарну видимість контенту в умовах спокійного денного освітлення.<
Артикул производителя: 24FN22T2
id mcrtr-249829
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OzoneHD |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 1 |
| LAN-порт | немає |
| Smart TV | немає |
| VESA | 50x50 |
| Вага без підставки | 2.1 кг |
| Вага з підставкою | 2.2 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 450х320х47 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 450х370х160 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 36 Вт |
| Картрідер | немає |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 170°/170° |
| Кількість USB | 1 |
| Наличие Wi-Fi | немає |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
Информация для заказа
- Цена: 4 553 ₴


